Rodinná dovolená na Liptově

Léto je u nás synonymem pro dovolenou. Hlavně rodiny s dětmi, které ještě chodí do školy, plánují svou dovolenou na čas školních prázdnin, aby nechyběly na vyučování. Oproti jiným lidem se tak výrazně zužuje možnost vybrat si termín a tím i místo pro svou dovolenou, protože dovolenou chtějí tehdy v podstatě skoro všichni. Dáme vám tip na dovolenou na Slovensku a řekneme, jaké to má výhody.


 

Že je Slovensko krásná země, o tom snad nikdo nepochybuje. A každoročně se zlepšují i služby, poskytované dovolenkářům v jednotlivých lokalitách. Vyrůstají nové ubytovací kapacity, vylepšují se sportovní areály. Proto stále více lidí začíná trávit svou dovolenou na Slovensku. Vyhnou se dlouhému cestování autem po ucpaných dálnicích v zahraničí a platit za ně mýtné, nemusí trávit čas čekáním na odbavení na letišti, nemusí se bát žaludečních obtíží z exotických jídel.

Snadná dopravní dostupnost, kvalitní služby, různé atrakce, žádná jazyková bariéra. To reprezentuje rodinná dovolená na Liptově. Můžete namítnout, že tam není moře, ale zato je blízko na Liptovskou Maru nebo do aquaparku Tatralandia i do oblíbené Bešeňové. Vody si s dětmi užijete dosytosti, vyřádí se kolik jen budou zvládat.

detivbazenu

Kromě koupání můžete podniknout také výlety do překrásné liptovské přírody na kolech, jejichž půjčování je v ceně mnoha ubytování. Nemusíte mít starosti s dopravou svých kol, půjčíte si je na místě. Na kole tak poznáte slovenskou přírodu mnohem blíže a strávíte se svými dětmi mnohem více času. Délku výletu si přitom sami naplánujete podle svých schopností a kondice.

cyklistka

Rodiny s menšími dětmi ocení nedaleký dětský park Villa Betula. Po večerech se dají grilovat všelijaké dobroty a při chutném jídle upevníte vztahy v rodině, na které jste pro pracovní vytížení během roku měli méně času.

Rodinné prostředí ubytování při Tatralandii je ideálním místem pro váš dovolenkový pobyt a na výlety po Liptově.


1 reakce to “Rodinná dovolená na Liptově”

  1. Alex napsal:

    Liptov proste nema chybu, kazdy si zde najde to sve, od koupani v termalnich koupalistich nebo Liptovske Mare, po turistiku vseho druhu.

Reagovat