Hotely.cz zase perlí

Kdo rád cestuje a poznává nové kraje a ještě chce i ušetřit, ten si nechává posílat mailem slevy a výhodné nabídky, aby si z nich vybral. Podle ceny i podle termínu. A nemalou roli hraje i lokalita. Jednou je zacílené na romantický pobyt, jindy na sportovní vyžití. Hodně může napovědět fotografie, doplňující atraktivní nabídku. No neměla by to být fotografie zavádějící, jak se to podařilo už vícekrát hotely.cz


 

Umím si živě představit, jaký bych byl překvapen, kdybych přišel do vybraného hotelu na základě reklamní kampaně a slevy a zjistil bych, že zámek, objekt mého zájmu, je na hony vzdálen. Ne skutečnost od fotografie, ale na stovky kilometrů daleko.

To se vám může snadno stát, když podlehnete neprofesionální nabídce hotely.cz, která přistane ve vaší mailové schránce. Dostanete chuť strávit příjemné chvíle v národním parku Podyjí a zjistíte, že na fotografii je klášter a hřbitov na Vysočině. Zelená Hora u Žďáru nad Sázavou.

zelenahora

Hřbitov jako místo odpočinku? To si z nás dělají hotely.cz legraci? Nemístný černý humor. Nebo čistá neprofesionalita.

OK, nechme jižní Moravu tak a přesuňme se do jižních Čech. Máte chuť prozkoumat ruiny hradu na obrázku?

velhartice

Žádný problém. Jen ne v jižních Čechách. Protože na obrázku z mailové kampaně hotely.cz je zřícenina hradu Velhartice v západních Čechách, nedaleko Klatov. Dokonce vyobrazený most je považován za charakteristický znak Velhartic. Spojoval obrannou věž s hradním palácem a těžko si ho zaměnit s jakýmkoli jiným hradem nejen v Čechách, ale kdekoliv v Evropě.

Ještě stále máte chuť na cenově zvýhodněný pobyt podle reklamní nabídky z mailu? Já už ne. V průběhu dvou měsíců tři kampaně a takové fatální chyby. A možná je jich více, jen neznám všechna místa, které se v mailu zmiňují a ukazují.

Super počásko, byl by hřích zůstat doma. Chytněte si svoji dovolenkovou slevu

Kdyby Vás zajímal celý mail a všechny fotografie, které jsou v něm použity jako i místa, na které ty fotky odkazují.


Reagovat