Mate již kolo na tuto sezónu?

Zdá se vám brzy uprostřed zimy mluvit o cyklistice? Pokud i nepatříte k vyznavačům jízdy na kole po zasněžených polních cestách, věřte, že zanedlouho sníh z polí a luk zmizí a najednou se objeví počasí, které bude lákat na výlet do přírody, trošku rozproudit krev a potrénovat zimou unuděně tělo. Budete na to připraveni?


 

Nemusíte být soutěžní cyklista, abyste dokázali ocenit kvalitní kolo. Nejde o to, že levné kolo má nízkou životnost a neustále musíte řešit jeho opravy nebo výměny opotřebených poddimenzovaných dílů. Nejhorší je, když se vám porucha stane uprostřed výletu, na místě mimo civilizace. Opravit ji nedokážete a než dotlačíte kolo zpět do města… Proto i rekreační cyklisté dávají přednost kvalitním kolům, na které se mohou spolehnout za každého počasí v každém terénu. K takovým patří zcela jistě i kolo KTM od společnosti známé zejména produkcí sportovních motorek. Značku jste mohli vidět i na známé rallye Dakar.

cycling

Kola KTM jsou vyráběny nejen v horském provedení pro výlety po polních cestách, značka produkuje i silniční speciály pro milovníky hladkého asfaltu. Ani s velikostí strojů nebudete mít problém, ať už jste urostlý mladík nebo útlá dívka, a vyberete si i z barevných kombinací, i když nejste fanouškem firemní oranžové. Kolo KTM si vás získá svou kvalitou a pohodlím, vyrazit na výlet budete chtít každý volný den.

Začátek cyklistické sezóny se blíží, prodej kol již začal. Vyberte si zavčas svého dvoukolového oře na nadcházející sezónu, pokud jsou dostupné všechny velikosti rámů a barevné kombinace u vaší oblíbené značky. Když začnete s nabíráním kondice časně na jaře, do letní dovolené na kole budete ve skvělé formě a zvládnete všechny naplánované horské vrcholy a průsmyky. Nové kolo vám v tom pomůže. A dobrá kondice vám pomůže snadněji zvládat náročné pracovní dny v zaměstnání.


Reagovat