Posts Tagged ‘Mikulov’

Cyklodovolenou 2014 už mám vybranou

Mám rád ve věcech jasno a tak si dovolenou plánuji relativně brzy. Většinou již v dubnu vyhledávám místa, ubytování a vybavuji rezervace. Letos jsem to musel přesunout, ale v polovině června už vím, kde budu trávit poslední dva srpnové týdny. V krásném kraji, s přítelkyní na kolech. Rezervaci penzionu mám potvrzenou.
Číst dále »


Jaký byl rok 2013?

Rok 2013 skončil a dokud nás zavalí práce nového roku 2014, využiji pár posledních klidných chvil, abych zrekapituloval právě skončený rok. Pokusím se o dva pohledy. Jednak ten cyklistický a druhý jako správce tohoto webu.
Číst dále »

Dovolená 2013 Mikulov

Na začátek musím říci, že letošní dovolená měla vypadat úplně jinak, než nakonec vypálila. Původně jsme plánovali tři rodiny vypadnout k moři i s koly, ale organizátor ubytování nakonec nemohl vůbec, v plánovaném termínu nedostala dovolenou přítelkyně a tak z toho sešlo. Narychlo jsme tedy ve volném termínu podle práce přítelkyně objednali ubytování v Mikulově a za pár dní jsme již dovolenkovali na jižní Moravě. V Mikulově jsem trávil první pěší dovolenou v roce 2011, kdy jsem byl pár měsíců po operaci bederní ploténky a opět jsem se učil chodit. Cyklistika tehdy nepřicházela v úvahu, tak jsme hledali nějaké zajímavé místo k relaxaci, které by nabízelo mnoho možností v dosahu pěšího turistu nebo s minimem výjezdů autem. Číst dále »