Archiv kategorie ‘Mikulovsko’

Hotely.cz zase perlí

Kdo rád cestuje a poznává nové kraje a ještě chce i ušetřit, ten si nechává posílat mailem slevy a výhodné nabídky, aby si z nich vybral. Podle ceny i podle termínu. A nemalou roli hraje i lokalita. Jednou je zacílené na romantický pobyt, jindy na sportovní vyžití. Hodně může napovědět fotografie, doplňující atraktivní nabídku. No neměla by to být fotografie zavádějící, jak se to podařilo už vícekrát hotely.cz
Číst dále »


Jaký byl rok 2013?

Rok 2013 skončil a dokud nás zavalí práce nového roku 2014, využiji pár posledních klidných chvil, abych zrekapituloval právě skončený rok. Pokusím se o dva pohledy. Jednak ten cyklistický a druhý jako správce tohoto webu.
Číst dále »

Dovolená 2013 Mikulov

Na začátek musím říci, že letošní dovolená měla vypadat úplně jinak, než nakonec vypálila. Původně jsme plánovali tři rodiny vypadnout k moři i s koly, ale organizátor ubytování nakonec nemohl vůbec, v plánovaném termínu nedostala dovolenou přítelkyně a tak z toho sešlo. Narychlo jsme tedy ve volném termínu podle práce přítelkyně objednali ubytování v Mikulově a za pár dní jsme již dovolenkovali na jižní Moravě. V Mikulově jsem trávil první pěší dovolenou v roce 2011, kdy jsem byl pár měsíců po operaci bederní ploténky a opět jsem se učil chodit. Cyklistika tehdy nepřicházela v úvahu, tak jsme hledali nějaké zajímavé místo k relaxaci, které by nabízelo mnoho možností v dosahu pěšího turistu nebo s minimem výjezdů autem. Číst dále »